Profil firmy

Naše společnost se zabývá výkupem sběrných surovin, zejména železných i něželezných kovů a jejich slitin. Zaměstnanci firmy se starají o výkup sběrných surovin od našich zákazníků, jejich další třídění a následný odvoz našim odběratelům.

Uvědomujeme si, že pověst firmy je velice důležitá a proto jsme se vždy snažili, aby se k nám naši zákazníci rádi vraceli. Nabízíme zejména vysoké výkupní ceny, osobní a přívětivé jednání i další služby, jako nabídku odvozu větších objemů surovin našimi vozidly. Naše služby se pro Vás snažíme neustále zlepšovat.

Image

Historie

Společnost vznikla v roce 1995 a již tehdy se zabývala výkupem barevných kovů, železa, papíru a textilu. Postupem času se zpřísňovaly zákony a předpisy a tak přestalo být možné vykupovat textil. Další nepříjemná situace nastala v roce 2000 kdy byly prodány papírny ve Štětí zahraniční společnosti Norske Skog. Při jednáních o dodávkách vykoupeného papíru jsme dostali nabídku, která z dašího výkupu papíru udělala nerentabilní záležitost a tak prozatim skončil i výkup papíru.

V začátcích jsme pracovali pouze s minimální technikou, kterou jsme od té doby vylepšovali o stroje a zařízení, které nám pomáhaly při práci a Vám umožňily rychlejší odbavení. Pořídili jsme vysokozdvižné vozíky, lisy na papír a různé jiné nářadí. Pro odvoz menších nákladů byl zakoupen Nissan Cabstar a v neposlední řadě jsme nahradili starou váhu za novou digitální. Velká změna nastala v roce 2005 výměnou staré dobré Liazky za Nissan Atleon s hákovým nosičem na kontejnery a nákupem několika příslušných kontejnerů. Od té doby jsme schopni vyhovět našim zákazníkum s přistavením kontejneru a také ušetříme spoustu času, který jsme trávili překládáním materiálu.

Technické zázemí

Vozový park

MAN TGL 12t
Hákový nosič kontejnerů
VW Crafter
valník s plachtou
Desta 3,2t
Vysokozdvižný vozík s jeřábovým ramenem
Desta 3,5t
Vysokozdvižný vozík s otočnými vidlemi

Váhy

Digitální váha do 3 000kg
přesnost vážení 1kg
Mechanická ručičková váha do 500kg
přesnost vážení 0,5kg
Digitální váha (malá) do 300kg
přesnost vážení 0,1kg

Ostatní nástroje

Spektrometr Delta
určuje přesné složení materiálů (kovů)
Lis na papír HSM 400
velikost balíku 400kg
Image